почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Скок од височина

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: aleksras
Опис: Скок од височина
Датум: 12/21/2007 1:16:35 PM
Категорија: Смешни
Клучни зборови: Смешно, скок
Прегледи: 6585
Гласови: 4
Бодови: 18
Коментари: 1
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


5ка за видеото, хахахаха ме насмеавте
Mindy, 12/22/2007 5:11:30 PM

     Сродни видеа
Бебе

Интересен превод

Доктор

Минич

Бугарски идол

Опасно скокање

досада на една бабичка

Како да се пие кафето???!!!


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk