почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Летечка камера

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: Александар_А
Опис: летечка камера
Датум: 1/4/2008 12:47:24 PM
Категорија: Забава
Клучни зборови: свадба, Скопје, контакт тел. +389(0)70678220
Прегледи: 4176
Гласови: 0
Бодови: 0
Коментари: 2
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


Финта, нема. Идејата е да се покаже дека и приватните свечености (во случајов свадба) може многу поинаку да изгледаат. Т.е. да се снимат на по професионален начин. Во клипов се ставени инсерти од движење на камерата. Можеби некој очекува да се случи нешто несекојдневно (да се сопне невестата или младоженецот) 0))) Во случајов нема такво нешто. о)
Александар_А, 5/2/2008 4:07:23 PM

Што беше финтава?.....само песната ми се свиѓаше
KALA, 4/12/2008 1:37:30 AM

     Сродни видеа
Кога тропаш глупости

Скопски џез фестивал 2012 - Тинг и Мекфи

Скопски џез фестивал 2012 - Мајлс Смајлс

Скопски џез фестивал 2012 - Станко квартет

Скопски џез фестивал 2012 - Спазм Бенд

Скопски џез фестивал 2012 - Рикардо Херц Трио

Скопски џез фестивал 2012 - Пет Мартино

Скопски џез фестивал 2012 - Хиден Оркестра

Скопски џез фестивал 2012 - Бенавент

Скопски џез фестивал 2012 - Атомик

Скопски џез фестивал 2012 - Акинмусир

Скопски џез фестивал 2012 - Брекстон

Скопски џез фестивал 2012 - полноќна музика

Скопски џез фестивал 2012 - Смајлс

Скопски џез фестивал 2012 - Мартино

Скопски џез фестивал 2012 - Брекстон

Скопски џез фестивал 2012 - општ

Скопски џез фестивал 2012 - анимиран џингл

МЗТ Скопје

Тиесто во Скопје (1.9.2010)

УжИВАНЦИЈА

Whitesnake за свадба

Летечка камера Парк

Како да се пие кафето???!!!


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk