почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Како да се пие кафето???!!!

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: X-Person
Опис: Еве уште еден од условите за влез во евроунијата
Датум: 1/5/2008 5:43:11 PM
Категорија: Смешни
Клучни зборови: македонија, Берлускони, смешно, скопје, хумор
Прегледи: 7910
Гласови: 3
Бодови: 11
Коментари: 1
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


хехехеех хихиихихихих хеххехехе хихихих да ти ебам и на културата италијанска како мало дете мрсолите си лизе хехех хихих
nali5555, 5/17/2009 10:18:36 PM

     Сродни видеа
Кога тропаш глупости

Скопски џез фестивал 2012 - Тинг и Мекфи

Скопски џез фестивал 2012 - Мајлс Смајлс

Скопски џез фестивал 2012 - Станко квартет

Скопски џез фестивал 2012 - Спазм Бенд

Скопски џез фестивал 2012 - Рикардо Херц Трио

Скопски џез фестивал 2012 - Пет Мартино

Скопски џез фестивал 2012 - Хиден Оркестра

Скопски џез фестивал 2012 - Бенавент

Скопски џез фестивал 2012 - Атомик

Скопски џез фестивал 2012 - Акинмусир

Скопски џез фестивал 2012 - Брекстон

Скопски џез фестивал 2012 - полноќна музика

Скопски џез фестивал 2012 - Смајлс

Скопски џез фестивал 2012 - Мартино

Скопски џез фестивал 2012 - Брекстон

Скопски џез фестивал 2012 - општ

Скопски џез фестивал 2012 - анимиран џингл

Макеоднија-Чешка

Македонија-Шведска

Македонија ракомет

Само Еден Ден

МЗТ Скопје

Тиесто во Скопје (1.9.2010)

македонија

Берлускони цар

Macedonia Timeless

Земјо Македонска

Едно ИМЕ имаме-МАКЕДОНИЈА!

Гордо Македонио

Бебе

Интересен превод

МАКЕДОНИЈА

Доктор

Минич

Бугарски идол

УжИВАНЦИЈА

деца на македонија

Опасно скокање

досада на една бабичка

Кандидати за Евровизија 2008

Марко Глумец

Летечка камера Парк

Летечка камера

Скок од височина


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk