почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Летечка камера Парк

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: Александар_А
Опис: Целта е да се покаже движењето на камерата
Датум: 2/6/2008 1:14:33 PM
Категорија: Реклами
Клучни зборови: Летечка камера (стедикам), Скопје, Македонија, Парк, контакт тел. +389(0)70678220
Прегледи: 5083
Гласови: 4
Бодови: 12
Коментари: 9
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


стеди кам. тоа е тоа се продава статив кој сликата ти ја прави така стабилна,ниšто посебно
kavash, 3/2/2008 3:17:06 PM

Re: о)) Па добро не е баш статив ама ОК. Се потиш малце, малце те витка и така о))))) Зошто не можат да се стават дветочки па смешкото подобро да изгледа?
Александар_А, 3/3/2008 11:16:03 AM

Па, па, па, па, па, па ................се изнашета. Без некој посебен коментар!
kikamkd, 3/2/2008 12:01:53 AM

Re: Е да. Додуша и се изморив малце. (сепак шетав со 10-15 тина кг на мене)
Александар_А, 3/3/2008 11:11:36 AM

Благодарм за комплиментите Делфин!
Александар_А, 2/20/2008 12:13:19 PM

Честитки Александар ! ...коментар ?....мирна камера....многу мирна рака ...!! Одлично !!
Delfin, 2/20/2008 11:38:58 AM

Одлична е
marjan_caska, 2/11/2008 9:43:50 PM

НајобиЧна снимка сто мозе дави одземе 3 драгоцени минути од васиот зивот.Моја препорака до сите сто ке сакаат да ја гледаат оваа снимка е-НЕ ЈА ГЛЕДАЈТЕ ОВАА СНИМКА БИДЕЈКИ И НЕМА СТО ДА СЕ ВИДИ.Со поцит кон вас и васето драгоцено време.
mkdstrumica, 2/8/2008 4:12:30 AM

Re: Анонимно момче или девојче. Ако не се занимаваш со снимање (воопшто) или посебно на подвижни сцени, тогаш незнаеш колку е тешко и комплицирано да се направи вакво нешто. Погоре пишува дека целта е да се покаже движењето на камерата. А ако се занимаваш со снимање тогаш многу ти е јасно што и колку е *лесно* да се сними вакво нешто, и тогаш јасно ми е зошто си дал ваков коментар. Во секој случај благодарам на времето и на 3-те минути што сепак си го погледнал ова, и на останатите за да го напишеш коментарот. Благодарам и за рекламата, зошто вака повеќе ќе ги копка да видат што има. Кога ќе дојдеш во СК, частам пиво. Искрено, срдечен поздрав!
Александар_А, 2/8/2008 10:15:51 AM

     Сродни видеа
Кога тропаш глупости

Скопски џез фестивал 2012 - Тинг и Мекфи

Скопски џез фестивал 2012 - Мајлс Смајлс

Скопски џез фестивал 2012 - Станко квартет

Скопски џез фестивал 2012 - Спазм Бенд

Скопски џез фестивал 2012 - Рикардо Херц Трио

Скопски џез фестивал 2012 - Пет Мартино

Скопски џез фестивал 2012 - Хиден Оркестра

Скопски џез фестивал 2012 - Бенавент

Скопски џез фестивал 2012 - Атомик

Скопски џез фестивал 2012 - Акинмусир

Скопски џез фестивал 2012 - Брекстон

Скопски џез фестивал 2012 - полноќна музика

Скопски џез фестивал 2012 - Смајлс

Скопски џез фестивал 2012 - Мартино

Скопски џез фестивал 2012 - Брекстон

Скопски џез фестивал 2012 - општ

Скопски џез фестивал 2012 - анимиран џингл

Макеоднија-Чешка

Македонија-Шведска

Македонија ракомет

Само Еден Ден

МЗТ Скопје

Тиесто во Скопје (1.9.2010)

македонија

Macedonia Timeless

Земјо Македонска

Едно ИМЕ имаме-МАКЕДОНИЈА!

Гордо Македонио

МАКЕДОНИЈА

УжИВАНЦИЈА

деца на македонија

Кандидати за Евровизија 2008

Марко Глумец

Како да се пие кафето???!!!

Летечка камера


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk