почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Кандидати за Евровизија 2008

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: cacan
Опис: Рефрени од избор на песна претставник на Евровизија 2008
Датум: 2/23/2008 10:46:46 PM
Категорија: Музика
Клучни зборови: Евровизија, 2008, Македонија, Евросонг
Прегледи: 5090
Гласови: 2
Бодови: 2
Коментари: 2
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


остај што се аматерски снимки, и рефрените, да не кажам песните се катастрофа
kikamkd, 3/1/2008 11:50:04 PM

немој да ставате вакви аматерски снимки ви се молам....................................
atroks, 2/25/2008 4:40:02 AM

     Сродни видеа
Макеоднија-Чешка

Македонија-Шведска

Македонија ракомет

Само Еден Ден

Интервју на Ѓоко Танески во Осло

македонија

Macedonia Timeless

Земјо Македонска

Едно ИМЕ имаме-МАКЕДОНИЈА!

Гордо Македонио

МАКЕДОНИЈА

деца на македонија

Претставник од Македонија на Евровизија 2008

Марко Глумец

Летечка камера Парк

Како да се пие кафето???!!!

Дочек на 2008 година - Сиднеј


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk