почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

досада на една бабичка

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: Biserna_Devojka
Опис: една баба и возач
Датум: 3/2/2008 1:45:42 AM
Категорија: Смешни
Клучни зборови: смешно, досада, возач
Прегледи: 4415
Гласови: 0
Бодови: 0
Коментари: 0
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:
(0)

     Сродни видеа
Бебе

Интересен превод

Доктор

Минич

Бугарски идол

Опасно скокање

Како да се пие кафето???!!!

Скок од височина


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk