почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Опасно скокање

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: Biserna_Devojka
Опис: смешни случки при скок
Датум: 3/2/2008 4:40:35 PM
Категорија: Смешни
Клучни зборови: скок, смешно, случка
Прегледи: 6282
Гласови: 0
Бодови: 0
Коментари: 0
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:
(0)

     Сродни видеа
Скок на глава

Бебе

Интересен превод

Доктор

Минич

Бугарски идол

досада на една бабичка

Земјотрес

Како да се пие кафето???!!!

Скок од височина


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk