почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

џорџ буш за Македонија во Нато ??????????????????

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: talee
Опис: доста не лажевте доста ееееееее
Датум: 4/3/2008 5:21:25 PM
Категорија: Реклами
Клучни зборови:
Прегледи: 3015
Гласови: 1
Бодови: 5
Коментари: 1
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


Кај го најде да си ебис тапанот!
alekso_2000, 4/6/2008 10:45:41 PM

     Сродни видеа


Нема внесени видеа со сродна содржина


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk