почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Челзи-Манчестер Сити

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: bubi17
Опис: фудбал
Датум: 12/13/2011 11:29:41 AM
Категорија: Разно
Клучни зборови: фудбал
Прегледи: 762
Гласови: 0
Бодови: 0
Коментари: 0
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:
(0)

     Сродни видеа
Што му рече Коларов на Савиќ

Челзи потопен на Енфилд

Гол

Секоја дадена недела

Фудбалско танго

Македонски Фудбал(Тепачка)

Реклама во бранови

фудбал

Се во знакот на фудбалот-ЕУРО 2008

Фудбал

Најлошиот светски пенал

Фудбал

Роналдо+неговите голови

Грациозни голови

Фудбалска Гол(а) еуфорија

Тренинг


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk