почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Ова мора да ви се допадне

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: Mindy
Опис: супер склопен клип
Датум: 6/22/2008 10:04:09 PM
Категорија: Музика
Клучни зборови: музика
Прегледи: 5599
Гласови: 3
Бодови: 15
Коментари: 1
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


убава е песнава
satama, 11/30/2008 10:28:23 AM

     Сродни видеа
музика

Џез од малиот град

Во потрага

Носталгија

Калеш Анѓа (народна)

Само Еден Ден

ледзеппелин

Среќна нова 2011 и весели Божиќни празници

Момчето со очила2

Момчето со очила 1

Keenan Cahill

Мој је живот швицарска & Марина

Подобро испеано од Rihanna

Цел свет е во еуфорија со фудбалов:)

Убава женска морам да признаам

Австралија бира талент

Една убава македонска песна

Ареа

Ко времево ми се менува расположението

Песнава ми ја смири нервозата

Една песна од мене пред спиење

Многу жени го посакуваат,исто и јас:)

Просто се вљубив во песнава :)

Женскава е убава, само претерала со карминот

Ангелските гласови се секогаш за респект

Не звучи во грчки стил, но тоа е тоа

Тоше Проески

Не ми е јасно како може да е толку згодна

Музика за у кола додека се возете

Не можам да и се изнагледам на пеачката

Песнава се пееше во 1994 год.

Секси фаци и модели

Оваа песна беше хит во Романија

Уште еден грчки хит

Поздрав до скопјани

Покусо не можела да облече, мммм секси

Леле песнава од 1996 хахахаххахах

Летни хитови 2009

Постарите генерации ќе ја познаат песнава

Со песнава ги поздравувам сите вљубени

Иако беа брука, ги гледам од друга перспектива

И овие имаат нова песна, потсеќа на '90те

Песнава ко создадена за денсање

Женава нема маана...ухххх каков поглед...

Музика

Спектакуларен настап

На сите ви посакувам успешен ден

Мадона има нова песна, наскоро клип за истата

Песнава е одлична, а пеачката гром

Се надевам и во МК ке биде хит

Nenormalno mi nedostiga Makedonija :( :(

Leten hit, Cape Cod, MA

Leten hit , Cape Cod, Massachusetts,,,USA

Leten hit vo klubovite vo Cape Cod, MA

Cela nedela ja slusam pesnava, skrenav veke , hehe

Јованка Житарова - Пилето ми пее

Pesnava e hit vo sekoj club so lugje od Jamaica

Vaka se zabavuvaat amerikancite

Ciglja u zidu

Pesnava sekoj den ja pustaat na radio

Специјално за напалените од четот на идивиди

Среќна годишнина мамо и тато

Џ.Ло има нова песна, цел ден ја слушам

Требаше овој клип да го ставам

Конечно ја ставија песнава на Youtube

Ај уште една верзија од песната

Песнава има многу ремикси, ова верзија е најдобра

7 Мај 2009-2 проба на Неџт Тиме во Москва

Black Eyed Peas имаат нова песна

Респектирам кога не се пее playback

Штета што песнава не ја форсираа доволно

Како и секогаш има најдобри видео спотови

Се вљубив во песнава :D

Една од најдобрите македонски песни

Штипски чочек

Македонски евергрин

Оваа пеачка ја обожавам многу

Грчка музика

Специјално за празникот 03.03

Браво Македонијо ...ОДЛИЧЕН ИЗБОР

Летен хит 2008 во Германија

Денес ме држи супер расположение

Баш се чувствувам депресивно

Компилација музички хитови 2008/2009

Ламбе Алабаковски - Си одам

Тоше Проески NeW Album

Кристина Арнаудова

Ретко слушам бавен ритам, ама песнава е супер

Миро

Музика каква што јас слушам

Вчера ја чув песнава додека славев во Тетово

Има ли некој CD од групава да ми позејми ??

Имаш всичко на света само мене нямаш

Евровизија плагијати 2008

Среќни празници

Ај нешто од Евровизија за тие што гледаат

Заради 3 грешки раскинав со дечко ми

°°°~~°°ДЕНЕС МИ Е РОДЕНДЕН°°~~°°°

Петок 12.12.2008 во 21:30 се гледаме во LA PIAZZA

N-Dunz Strong again

Браво за другарка ми Маја Саздановска

Оргиналната песна што грците ја копираа

Знаат грците што да копираат

ИДИВИДИ,you are simply the best

Калиопи

Madonna vs Kalomoira

Претставникот на Macedonia

Едно потсетување

Реков дека ке биде ХИТ и не погрешив

Uh uh uh , убав спот

Супер си пројдовме вчера срце

Куку Леле-Да си жива и здрава Македонијо

Песнава е многу жална

Поздрав до пријателите од chat-от на идивиди

Nana is back, nana is here

Вечерва ќе биде многу романтично

Леле закон си поминав вчера на излегување

Слушајте македонска музика

Ми недостасуваат '90-те години

Гарант ќе биде ХИТ ко ќе биде готов видео клипот

Знаете што? Песнава е многу заразна

За сите оние кои ја сакаат Македонија

Ave Maria

Celtic Woman

Најомилената песна од Тоше ми е оваа

Тоше

Тоше FOREVER

Песнава ме пали скроз

Не знам дали германците копираат од грците или обр

Добра ноќ на сите

Толку едноставна, а многу гледана на Youtube

Си го бива човекот

Ме отруја со песнава

Или е глува или ...:))

Имало и српска верзија, јас преферирам само грчко

Ги сакав и сеуште ги сакам

Се враќаме во шема повторно

Идемо на Марс

Жените се материјалистки

New hit single, 2008

Поздрав до сите мои пријатели од четот

За сите романтични души ко мене:)

Само за Македонија,нека се вејат знамиња

Клипов го ставам поради К15 во него

Од концертот во Köln

И ден денес се потсетувам на песнава

Каролина Гочева

Некогашен хит на радио Антена5

Обожавам фудбал и фудбалери

Изненадување за сите мажи , посетители на идивиди

Не е Руслана, не ви кажувам кој е:)

Ставив од сите соседи, остана уште од овие

Во глава ми се мота песнава

Ова сабајле се чувствувам тажно

Со дечко ми цел ден ја слушавме песнава

500-от клип на моевидео на идивиди

LIVE @ MAD Video Music Awards

11 Јули 2008-2 грчки лепотици на клипот

Босна и Херцеговина музика

Гром е пеачката-ТОП 1 во Грција

Македонска музика

Полска музика

Грчка музика

Данска музика

Megamix на познати песни

Арапска музика

Германска музика

Тука е веќе хит, се надевам и во МК исто

Вљубена сум до уши, мммммммм

Специјално за вас со превод на песната

Нашле србите од кој да копират песна

Решија да ја прават хит песнава

Песнава е лудница

Казино- група од Бразил

Мометално концертите се во тек во Германија

Ирска музика

Убава песна, пеачката не знае да пее

Знам дека ја знаете песната

Кој сака нека гледа, кој не-не мора

Подобро ја отпеа од оригиналот

Време е за музика

Риана во Монтриал , Канада

Во продажба е новиот летен хит 2008

Абе кои се овие секси македонки???

Тоше-Македонија навива за вас

Песната има изменет спот,но групата е иста

За оние кои знаат да денсат ко што треба

Песна за пенис

Најомилена песна на сестра ми

И после 1 год сеуште најгледана

Тоше

Среќен Видовден

Се сеќавате ли на големиот хит од 1969?

Тоше -Џурџевдан

За љубителите на класичната музика

Русский Размер - Любовь

Еротска музика

Ѓорги Крстевски -Во неповрат

Хит број 1 низ дискотеките тука

Тоше-рефренот во живо отпеан

Тоше -Најновата песна

Анкета-Евровизија 2008

Ексклузивно-Евровизија 2008

Најгледаната интернет песна

Латино женска денса

Тамара, Врчак и Гаџа

Tose Proeski & Gianna Nannini

Marry Christmas

Мојата најомилена песна

Многу позната песна-преработка

на ова се денса по дискотеките

Бритни во Германија

концертот на Риана

музика+хумор

музика

песна за гумените бомбони

Pop Idol бисер

Ти ме лажеш


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk