почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

Фото изложба ФОТОГРАФИКА

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: Александар_А
Опис: изложба под отворено небо во организација на фото клуб Фотографика
Датум: 7/3/2008 12:37:31 PM
Категорија: Вести и Политика
Клучни зборови: летечка камера, фото изложба, Плочтад Македонија
Прегледи: 1216
Гласови: 0
Бодови: 0
Коментари: 0
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:
(0)

     Сродни видеа
Летечка камера


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk