почеток регистрација категории услови и правила контакт
Внесете клучен збор:
  
Променете јазик (поддршка) за пишување
[latinica] [кирилица]

 

НЕВРЕМЕ ВО СКОПЈЕ...

Превземете го Flash Player за да може да го видите видеото.

Само најавени корисници може да оценуваат, додаваат во фаворити и коментираат
Автор: SinkoDake
Опис: Силно невреме во Скопје-Кисела Вода...
Датум: 8/2/2014 1:57:44 PM
Категорија: Разно
Клучни зборови: невреме
Прегледи: 951
Гласови: 0
Бодови: 0
Коментари: 1
   
Испрати link по e-mail 

Embed: 


Коментари:


Богами алал да Ти е мајсторе што си го #фатил# и си го овековечил ова невреме....вакво нешто немаме досеа доживеано....
Notka, 8/7/2014 4:36:11 PM

     Сродни видеа


Нема внесени видеа со сродна содржина


корисничко име
лозинка
 
заборавив лозинка
РЕГИСТРИРАЈ СЕ
СЕРВИСИ
 додади во фаворити   рекламирај се на idividi.com.mk